Jak korzystać z sekcji Pomoc?

 1. Wybierz typ konta, z którego korzystasz

  Biznesbezprzerwy.pl umożliwia dostęp do szeregu zaawansowanych treści, narzędzi i usług. W celu najlepszego dopasowania ich do potrzeb Użytkowników Portalu zostało stworzonych kilka różnych rodzajów kont. Sekcja Pomocy została podzielona według funkcji systemowych przypisanych każdemu z dostępnych kont – co ułatwi wyszukiwanie informacji i usprawni poruszanie się po sekcji.

  Wybierz konto, z którego korzystasz, aby przejść do dotyczącej go instrukcji. Jeżeli nie założyłeś(-aś) jeszcze konta i chcesz dowiedzieć się więcej, wybierz „Nie mam jeszcze konta”.

 2. Wybierz obszar, który cię interesuje

  Układ i nazewnictwo poszczególnych części instrukcji odpowiadają zakładkom menu widocznym po zalogowaniu na twoim koncie. W ramach głównych obszarów wyróżnione zostały podkategorie.

  Wybierz główny obszar, aby przeczytać jego opis, lub jedną z podkategorii, aby przejść do szczegółowych instrukcji korzystania z określonych funkcji.

 3. Nie chcesz tracić czasu na czytanie? Obejrzyj tutorial!

  Możesz dodatkowo obejrzeć materiał wideo, który przeprowadzi cię krok po kroku przez określone obszary. Instrukcje, do których przypisano tutoriale, zostały oznaczone ikoną kamery.

 4. Nie wiesz, gdzie szukać odpowiedzi? Skorzystaj z wyszukiwarki

  Jeżeli interesuje cię konkretne zagadnienie, nie musisz przeszukiwać poszczególnych obszarów, aby je odnaleźć. Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki, aby przejść bezpośrednio do związanych z nim instrukcji.

  Nadal masz problem? Skontaktuj się z nami!